Textové pole: O nás
Textové pole:    Výroba a umění
Textové pole:    Zakladatel
Textové pole:    Design
Textové pole: Kolekce

Francis Chen, zakladatel a generální ředitel společnosti Franz Porcelain, je úspěšný umělec a podni- katel. Francis Chen usiluje svým porcelánem přispět k tomu, aby lidé více oceňovali krásu přírody a filosofickou moudrost Východu. Franz Porcelain tak do svých jedinečných výrobků zahrnuje krásné náměty z přírody. Francis Chen věří, že nikoli biotechnologie a dalších moderních vědy, nýbrž kultura a umění jsou nejvyšší formou vědění, která staví na nesčetných generacích tradice.

 

Jeho vize je, aby Franz Porcelain pomáhal v probuzení kreativity a vyššího vědomí v lidech, tak aby oceňovali umění a aby z něj udělali součást svého každodenního života. Po téměř třiceti letech zkušeností z OEM a ODM předseda Seagull Group, Francis Chen, vytvořil vlastní značku porcelánu „Franz“ a v oboru porcelánu začala nová éra.

 

Tato značka je ztělesněním snů a cílů muže, který porcelán miluje.

 

 Je nám potěšením vám představit tyto dech beroucí kreace zde v Galerii designových kolekcí. Přestože jde o eklektickou směs designů a stylů, každý umělecký kus je jedinečný a nesrovnatelný ve své oddanosti nejvyšší kvalitě, originalitě a kráse. Každý rok představíme v Galerii kolekcí designu společnosti Franz několik vybraných unikátních novinek.

 

 

 

 

 

 

Textové pole: Obchody
Textové pole: Kontakt
Textové pole: Úvod
Textové pole: Novinky
Textové pole:    Historie

© 2014 Global Art Industry.cz Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio: La Linea s.r o.