Franz Collection Inc. byla založena v červnu 2002 a sídlí v centru San Francisca. Zabývá se designem, výrobou a prodejem řady funkčních a dekorativních doplňků. Do jejího sortimentu patří stolní porcelán, vázy, dekorační předměty i kolekce jedinečných šperků.

Už při uvedení kolekce v červnu 2002 byli prodejci i zákazníci uneseni jedinečností a kvalitou Franz Collection. Franz Porcelain nyní píše novou kapitolu v dějinách světoznámých výrobců keramiky. Návrhářské a výzkumné středisko sídlí v Taipei na Taiwanu, zatímco vlastní výroba probíhá pod přísným dozorem na pevninské Číně.

Franz Porcelain se vyrábí z nejjemnější čínské hrnčířské hlíny a glazury. Každý kousek, který Franz Porcelain předkládá svým zákazníkům, je demonstrací citlivého designu, řemeslné dovednosti a touhy po naprosté dokonalosti. Společnost neustále investuje do výrobní technologie a nadaných řemeslníků a umělců, díky kterým dokážeme vytvořit design s neuvěřitelnými detaily a vyhovět poptávce po dekoračních předmětech.

Franz Porcelain je uznáván pro svůj úspěch v kombinování tradičních čínských motivů se stylem, který vychází z tradičního secesního designu. Franz Porcelain soustavně investuje do výrobních technologií i do nadaných umělců a řemeslníků, díky nimž lze vytvářet úžasné detaily a uspokojit poptávku po elegantních dekoračních výrobcích. Franz Porcelain se vyrábí z nejjemnějších čínských hrnčířských hlín a glazur – samozřejmě s pomocí kouzel čínského ducha země a ohně! Franz Porcelain za své nádherné barvy vděčí technice malování pod polevou a její kvalita je zřejmá z delikátních odstínů i reflexní hloubky odrazu barev každého výrobku. Výjimečné tvůrčí schopnosti tvůrců z Franz Porcelain ilustrují jemné detaily motýlků, křehkých květin a dalších výrobků.

 

Franz Porcelain je uznáván pro svůj úspěch v kombinování tradičních čínských motivů se stylem, který vychází z tradičního secesního designu. Franz Porcelain soustavně investuje do výrobních technologií i do nadaných umělců a řemeslníků, díky nimž lze vytvářet úžasné detaily a uspokojit poptávku po elegantních dekoračních výrobcích.

Franz Porcelain tedy není jen inovativní vzrušující výroba domácích dekorací, ale přímo součást živoucí historie. Čínská keramika byla vždy významnou součástí orientální kultury – a díky Franz Porcelain je zřejmé, že ve 21. století se bude tato historie dále rozvíjet.

 

 

Když dojde na porcelán, umění od Franze nemá sobě rovného.

Textové pole: O nás
Textové pole:    Výroba a umění
Textové pole:    Zakladatel
Textové pole:    Design
Textové pole: Kolekce
Textové pole: Obchody
Textové pole: Kontakt
Textové pole: Úvod
Textové pole: Novinky
Textové pole:    Historie

© 2014 Global Art Industry.cz Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio: La Linea s.r o.