Textové pole: O nás
Textové pole:    Výroba a umění
Textové pole:    Zakladatel
Textové pole:    Design
Textové pole: Kolekce

Franz Porcelain je známý tím, že má jedinečný tým návrhářů, kteří si cení strhující krásy přírody a dokáží se jí inspirovat. Naši umělci sdílejí víru v ekologii a věří, že příroda je něco vzácného a inspirujícího. Jedinečný styl a splynutí Východu a Západu dosahujeme míšením dynamických stylů evropské secese s tradičními čínskými technikami ručího malování. Tento transcedentní styl stanovil laťku pro módní trend mezinárodního designu porcelánu a zastínil všechny ostatní známé světové značky porcelánu.

 

K vtvoření každého detailu na našich výrobcích je zapotřebí výjimečné umělecké zručnosti, která je citlivě zkombinována s jemnou orientální paletou barev, čímž vzniká výrazně stylizovaná sbírka dekorativních předmětů.

Naši vlastní odborníci sami nezávisle vyvinuli patentovanou technologii. „Under Cut" je jeden z nejsložitějších procesů ve výrobě porcelánu. Naše unikátní patentovaná technologie je založená na „vytváření keramických ornamentů s krátkými řezy pod povrch,“ a díky ní se podařilo tento problém lépe vyřešit. Tato pokročilá technologie Franzovi umožňuje vyrábět jedinečné artefakty s delikátními detaily a reliéfy, jaké žádný jiný výrobce porcelánu nedokáže.

Textové pole: Obchody
Textové pole: Kontakt
Textové pole: Úvod
Textové pole: Novinky
Textové pole:    Historie

Franz Collection spolupracuje s uznávanými návrháři, jako G.G. Santiago, Ute Pattel a Kathy Ireland.

Designer Jean Boggio vytvořil vlastní kolekci pro Franz. Zdobený nábytek, bytové doplňky a dekorační předměty tvoři jedinečnou syntézu východu a západu, porcelánu a jiných materiálů. 

Franz také navrhl kolekci porcelánových sošek, jejichž oblečení skutečné odpovídaly módní kolekce Lanvin. Jako speciální limitovaná edice, stala se velmi populární a je již zcela vyprodána. Zde jsou některé pohledy na tyto designové artikle

© 2014 Global Art Industry.cz Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio: La Linea s.r o.